بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

دندانپزشک زیبایی خوب در تهران

امروزه دندانپزشکی زیبایی مدرن برای ترمیم طبیعی دندان های شما گزینه های زیادی را پیش رویتان می گذارد. ترکیبی از روش های مدرن و حرفه ای که از مواد چسبنده به رویه دندان و مواد خیلی مقاوم و با کیفیت همرنگ (ترمیم کامپوزیتی) با دندان تشکیل شده جایگزین روش های قدیمی تر که بیشتر به رنگ نقره ای هستند شده است.

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

از روش های دندانپزشکی زیبایی و ترمیم دندان می توان به ونیرهای کامپوزیتی و سرامیکی (لمینیت)، بلیچینگ اشاره نمود. در زیر هر یک از این روش ها و مواد را توضیح مختصری می دهیم.

کلینیک دندانپزشکی دندون طلا روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی و ترمیم دندان را با به روزترین شیوه ها برای سلامتی دندان های شما انجام می دهد.

بهترین دندانپزشک ایران

درمان شکل و رنگ لثه با لیزر

درمان شکل و رنگ لثه با لیزر ، حتی اگر دندان های شما منظم و یکنواخت باشند، باز احتمال دارد طرح لبخند شما به خاطر هماهنگ نبودن خط لثه یا پایین بودن زیاد لثه از خط لب تان، بد دیده شود. در دندانپزشکی زیبایی این حالت را لبخند لثه ای می نامند. در این حالات دندان های شما ریزتر دیده شده و باعث خجالت تان موقع خندیدن می شوند. در بهترین حالت باید بین لثه و دندان های شما هماهنگی برقرار باشد تا خنده شما زیباتر به نظر برسد. خوشبختانه در حال حاضر با تکنیک های زیبایی می‌ توان لبخند لثه ای را ترمیم کرد.

در صورتی که از ظاهر لثه ها و خط لثه های خود رضایت چندانی ندارید، شاید تغییر فرم، شکل و رنگ لثه یا همان جراحی لثه رضایت شما را برآورده کند. عمل زیبایی تغییر فرم، شکل و رنگ لثه می تواند خط لثه شما را هماهنگ کند و طرح لبخند غرورآمیزی را به لب ها و دندان های شما بدهد.
ادامه مطلب درمان شکل و رنگ لثه با لیزر

اصلاح طرح لبخند و زیبایی خنده

اصلاح طرح لبخند و زیبایی خنده ، احساس خوب داشتن و انتقال آن به دیگران یکی از خواسته های افراد است، شاید چیزهایی زیادی باعث این احساس در شما شود. مسلما خنده و لبخند زیبا به چهره داشتن می تواند به این خواسته شما کمک زیادی کند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که به شکل و صورت خودتان اهمیت می دهید. دندانپزشکی دندون طلا می تواند لبخند شما را به کل تغییر دهد و چهره زیبایی از شما در ذهن دیگران بیافریند.

در اصلاح طرح لبخند روش های محتلفی با هم ترکیب می شوند تا بدون هیچ جراحی سختی لبخند شما تغییر و بهبود یابد. اصلاح طرح لبخند برای برطرف کردن مشکلات گوناگونی مانند دندان‌ های شکسته، لب‌ پریده، کج، افتاده و بدرنگ سودمند است.

مزایای اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند لثه‌ های نامرتب و بدفرم را اصلاح و سایر مشکل های دندان های شما را رفع می کند. اصلاح طرح لبخند به صورت مشاهده پذیری طول، عرض، رنگ و فرم دندان‌ های شما را اصلاح می کند تا ظاهر شما شاداب تر و هماهنگ تر با بقیه اندام های صورت تان باشد. فرآیند اصلاح طرح لبخند تنها عمل زیبایی نیست بلکه در مدت اجرای آن، سایر مشکلات کارکردی دندان مانند بیماری نیش بد یا همان مال آلکوژن، نیز تشخیص داده می شوند.

ادامه مطلب اصلاح طرح لبخند و زیبایی خنده

کاشت نگین دندان

سفید کردن دندان یا بلیچینگ برای زیبایی دندان از مد افتاده است و کاشت نگین دندان جای آن را در زیبایی دندان گرفته است. نگین دندان لبخند شما را زیباتر و درخشش دندان های شما را بیشتر می کند. کاشت نگین دندان هر چند خودنمایی زیادی دارد ولی طرح لبخند را زیباتر و درخشان تر می کند.

نگین دندان چیست؟

کاشت نگین دندان ، نگین دندان که برای زیبایی دندان و طراحی لبخند زیبا به کار می رود از سنگ مصنوعی بی رنگ و براقی تشکیل شده که هر فلز پرارزشی مثل طلا و انواع سنگ های گرانبها مثل بلورهای ریز را شامل می شود. نگین دندان در در بخش جلویی و بالایی دندان های جلویی یا دندان های نیش یا هر دندانی که در موقع خندیدن دیده می شود گذاشته می شود. نگین دندان در موقع خندیدن شما می درخشد و توجه مخاطبان شما را به خود جلب می کند و لبخند شما را سفیدتر و با درخشش تر جلوه می دهد.

درباره کاشت نگین دندان و طراحی لبخند

در زیر نکته هایی درباره کاشت نگین دندان و زیبایی طرح لبخند دندان بیان می کنیم.

  • شیوه کاشت نگین دندان غیرتهاجمی و بدون درد می باشد.
  • به مراقیت های خاصی نیاز ندارد.
  • نگین را می توان هر زمانی که بخواهید در آورد و یا عوض کرد و اثری روی مینای دندان شما ندارد.
  • کاشت نگین دندان بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول می کشد و ۱۰۰ درصد قابل برگشت می باشد.
  • نگین در مقابل لکه مقاوم می باشد.
  • مسواک زدن مثل سابق است. و هیچ محدودیتی برای شما ندارد.
  • اگر کاشت درست انجام شود هیچ عارضه و ضرری نخواهد داشت و هیچ آسیبی به ساختار دندان های شما نمی زند. کاشت نگین در دندان اگر با نظارت و دست دندانپزشک انجام شود بی ضررترین کاشت ها می باشد.

ادامه مطلب کاشت نگین دندان

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی ، امروزه دندانپزشکی زیبایی مدرن برای ترمیم طبیعی دندان های شما گزینه های زیادی را پیش رویتان می گذارد. ترکیبی از روش های مدرن و حرفه ای که از مواد چسبنده به رویه دندان و مواد خیلی مقاوم و با کیفیت همرنگ (ترمیم کامپوزیتی) با دندان تشکیل شده جایگزین روش های قدیمی تر که بیشتر به رنگ نقره ای هستند شده است.

از روش های دندانپزشکی زیبایی و ترمیم دندان می توان به ونیرهای کامپوزیتی و سرامیکی (لمینیت)، بلیچینگ اشاره نمود. در زیر هر یک از این روش ها و مواد را توضیح مختصری می دهیم.
ادامه مطلب دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی