درباره کلینیک

نکته مهم درباره سایت کلینیک دندانپزشکی دندون طلا

نکته مهمی که باید در اینجا به آن اشاره کنیم این است که تمام جواب هایی که به پرسش های مطرح شده در سایت داده می شود بدون معاینه و بررسی کلینیک است و هیچگونه اعتبار درمانی و تشخیصی خاصی ندارد. اگر در این جواب ها دارویی نیز تجویز می شود بعد از معاینه و بررسی کلینیک توسط دندانپزشک متخصص دارای اعتبار است. کلینیک دندانپرشکی دندون طلا درباره اینگونه تجویزهای بدون معاینه پزشکی و عواقب استفاده از آنها هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند. بنابراین جواب هایی که به سوالات شما داده می شود حالتی کلی دارند و برای موارد دقیق و کارشناسانه نیاز به معاینه و بررسی های دقیق در کلینیک دندانپزشکی تحت نظارت دندانپزشک متخصص است.

کلینیک دندانپزشکی دندون طلا, دارای دندانپزشکان فوق تخصص است که آماده ارائه همه خدمات دندانپزشکی از جمله : ارتودنسی و ترمیم دندان ایمپلنت دندان عصب کشی و درمان ریشه دندان جراحی فک و صورت جراحی لثه هستند. بهترین دندانپزشکی غرب تهران, دکتر دندانپزشک خوب در شمال تهران, دکتر دندانپزشک خوب در مرکز تهران, معرفی دندانپزشک خوب در غرب تهران را می توانید در کلینیک دندانپزشکی دندون طلا پیدا کنید.

 

مسئولیت سایت کلینیک و مطالب انتشار یافته در آن

در سایت کلینیک دندانپزشکی دندون طلا مقاله ها و مطالب موردنظر کاربران نوشته می شود. مقالات منتشر شده در سایت کاملا علمی هستند ولی برای هر فرد و بیماری که به یکی از بیماریهای دهانی و دندان مبتلا است نیاز به نظر کارشناسی دندانپزشک است که با معاینه و بررسی و آزمایش های لازم انجام می شود و نمی توان برای همه یک نسخه واحد تجویز کرد.

شاید برخی از سفارش ها و راهکارهایی که در سایت مطرح می شود بعد از گذشت زمان و پیشرفت علم دندانپزشکی دستخوش تغییرات بنیادینی شود که باید زمان انتشار آنها نیز در زمان خواندن مدنظر خواننده و کاربر محترم باشد. علم دندانپزشکی و تجهیزات مربوط به آن پیشرفت های سریع تکنولوژی دچار تغییر می شوند و ابداع ها و محصول های تازه ای به بازار عرضه می شود که باعث از رونق افتادن روش ها و محصولات قبلی می شود. سایت کلینیک دندانپزشکی دندون طلا تمام سعی خود را دارد تا با علم و فناوری روز دنیای دندانپزشکی به پیش برود و آخرین دستاوردهای این حوزه را در کلینیک خود استفاده کند. بنابراین ما هیچکونه مسئولیتی درباره اصلاح و ویرایش مطالب قدیمی و یا محصولاتی که دچار تغییر شده اند نداریم. از سویی احتمال دارد تشخیص ها و روش های درمانی با توجه به شرایط زمانی، عوض شوند و یا احتمال دارد برخی از مفاهیم و اصطلاحات به کار رفته در سایت در نظر برخی از کارشناسان و صاحب نظران آن محل مناقشه باشد. با در نظر گرفتن همه این موارد سایت کلینیک دندانپزشکی دندون طلا هیچ ادعا و مسئولیتی در قبال قطعی بودن و درستی این مباحث ندارد. سایت کلینیک دندانپزشکی دندون طلا ادعایی نیز درباره مرجع بودن علمی مطالب منتشره خود ندارد.

اما همه تلاش ما در سایت کلینیک دندانپزشکی دندون طلا آشنایی مخاطبان و کاربران با آخرین تکنولوژی ها و مطالب مطرح شده در حوزه علم دندانپزشکی است و در این راه همه تلاش خود را به کار خواهد بست و به سوالات پیش آمده کاربران در اسرع وقت جوابگو خواهد بود. شما برای کسب اطلاعات دقیق تر و کارشناسانه می توانید با کلینیک ما در ارتباط باشید و با بیان جزئیات دقیق بیماری و مسئله خود از دندانپزشک های متخصص کلینیک مشاوره دریافت کنید و یا اینکه با مراجعه حضوری به کلینیک از روش ها و درمان های دندانپزشکی کلینیک بهره مند شوید. سلامتی و بهروزی شما آرزوی قلبی همه پزشکان و کادر فنی کلینیک دندانپزشکی دندون طلا است.