درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی » درباره کلینیک

نکته مهم درباره سایت دندون طلا

نکته مهمی که باید در اینجا به آن اشاره کنیم این است که تمام مطالبی که در سایت مجله دندون طلا موجود است. صرفا جمع آوری و یا ترجمه از سایت های دیگه است برای دادن یک دورنمای اولیه به بازدید کنندگان محترم لذا همه چیز بدون معاینه و بررسی کلینیک است و هیچگونه اعتبار درمانی و تشخیصی خاصی ندارد. این نوشته به منزله سلب مسوولیت است.

برای هر فرد و بیماری که به یکی از بیماریهای دهانی و دندان مبتلا است نیاز به نظر کارشناسی دندانپزشک است که با معاینه و بررسی و آزمایش های لازم انجام می شود و نمی توان برای همه یک نسخه واحد تجویز کرد.

شاید برخی از سفارش ها و راهکارهایی که در سایت مطرح می شود بعد از گذشت زمان و پیشرفت علم دندانپزشکی دستخوش تغییرات بنیادینی شود که باید زمان انتشار آنها نیز در زمان خواندن مدنظر خواننده و کاربر محترم باشد. علم دندانپزشکی و تجهیزات مربوط به آن پیشرفت های سریع تکنولوژی دچار تغییر می شوند و ابداع ها و محصول های تازه ای به بازار عرضه می شود که باعث از رونق افتادن روش ها و محصولات قبلی می شود.

بنابراین ما هیچکونه مسئولیتی درباره اصلاح و ویرایش مطالب قدیمی و یا محصولاتی که دچار تغییر شده اند نداریم.

از سویی احتمال دارد تشخیص ها و روش های درمانی با توجه به شرایط زمانی، عوض شوند و یا احتمال دارد برخی از مفاهیم و اصطلاحات به کار رفته در سایت در نظر برخی از کارشناسان و صاحب نظران آن محل مناقشه باشد. با در نظر گرفتن همه این موارد سایت کلینیک دندانپزشکی دندون طلا هیچ ادعا و مسئولیتی در قبال قطعی بودن و درستی این مباحث ندارد. سایت دندون طلا ادعایی نیز درباره مرجع بودن علمی مطالب منتشر شده ندارد.

اما همه تلاش ما درسایت دندون طلا آشنایی مخاطبان و کاربران با آخرین تکنولوژی ها و مطالب مطرح شده در حوزه علم دندانپزشکی است.